Šeštadienį Vilniuje siautėję ilgapirščiai vogė: automobilių vairus, multimedijas, katalizatorius ir degalus - Reidas Official
Kriminalai

Šeštadienį Vilniuje siautėję ilgapirščiai vogė: automobilių vairus, multimedijas, katalizatorius ir degalus

Balandžio 2 d., šeštadienį policijos pareigūnai sulaukė transporto priemonių savininkų pranešimų apie jų apvogtus automobilius. Ilgapirščiai vogė automobilių vairus, multimedijas, katalizatorius ir degalus.

Apie 12 val. Vilniuje, Žemaitės g., pastebėta, kad išdaužius automobilio „BMW 328XI Sulev“ durelių lango stiklą, pavogta vairas, multimedija, salono apdaila. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 12 val. 19 min. Vilniuje, Žemaitės g., pastebėta, kad, išdaužius automobilio BMW 320 GT durelių lango stiklą, pavogta vairas. Nuostolis – apie 2 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 13 val. 5 min. Vilniuje, Mykolo Marcinkevičiaus g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus RX400H“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 709 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 14 val. Vilniuje, Mykolo Marcinkevičiaus g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 14 val. 15 min. Vilniuje, Švyturio g., pastebėta, kad pavogta automobilio „Lexus RX 400h“ šoninių galinio vaizdo veidrodėlių stikliukai. Nuostolis – 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 9 val. 30 min. Trakų r., Grendavės sen., Spenglininkų k., pastebėta, kad, iš garažo, išlaužus kabamąją spyną, pavogta talpos su degalais, kiti daktai. Nuostolis – apie 2 126 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button