Elektromobilių įkrovimo stotelės - Žemėlapis
Informaciniai straipsniai

Elektromobilių įkrovimo stotelės (žemėlapis)

Naujam ar planuojančiam žaliąjį transportą įsigyti naudotojui dažnai kyla klausimas: kur yra elektromobilių įkrovimo stotelės Lietuvoje ir užsienyje bei kiek jų yra?

Šiame straipsnyje kiek žemiau bus nurodytas žemėlapis, kuriame yra sužymėtos visos elektromobilių įkrovimo stotelės. Tai yra svarbus ir patogus įrankis žaliojo transporto naudotojams, kuris pravers kelionių bei laiko planavime.

Elektromobilių įkrovimo stotelės – žemėlapis

Plugshare“ žemėlapio pagalba kiekvienas elektromobilio vairuotojas gali suplanuoti savo kelionės maršrutą taip, kad ji vyktų patogiai ir sklandžiai.

Patarimai, kaip suplanuoti kelionę elektromobiliu:

Kiekviena tolimesnė kelionė elektromobiliu turi būti suplanuota apgalvotai. Žemiau pateikiame keletą patarimų, kurie pravers keliaujant žaliuoju transportu.

Sustojimų planavimas.

Žinodami kokį atstumą vidutiniškai gali įveikti elektromobilis suplanuokite kelionę taip, kad įkrautos baterijos pilnai užtektų nuo vienos įkrovimo stotelės iki kitos.

Pasirinkite saugų ir tinkamą greitį.

Turėkite omeny, jog važiuojant dideliu greičiu elektromobilio baterija išsikrauna greičiau, todėl apgalvotai pasirinkite greitį, kad baterijos užtektų iki kitos įkrovimo stotelės.

Išnaudokite kiekvieną galimybę įkrauti elektromobilio baterija.

Jeigu elektromobilio baterija vis dar pakankamai įkrauta, bet žinote, jog jūsų maršrute neužilgo bus įkrovimo stotelė, tai pagalvokite, gal verta užsukti ir bent trumpai įkrauti baterija. Pagalvokite į priekį apie tai, jog atvykę į kitą įkrovimo stotelių vietą galite nerasti vietos elektromobiliui įkrauti, nes visos jos bus užimtos.

Užsiimkite kitais dalykas, kol baterija yra įkraunama.

Palikę elektromobilį krautis įkrovimo stotelėje prasmingai išnaudokite laisvą laiką. Prasimankštinkite, pavalgykite, išgerkite vandens, kavos ar arbatos bei apsilankykite tualete, kad netektų vos tik pratęsus kelionę vėl nereikėtų stoti.

Būkite lankstūs ir turėkite atsarginį planą.

Įkrovimo stotelės gali neveikti dėl techninės priežiūros arba būti užimtos kitų transporto priemonių įkrovimu. Kai jūsų automobilio akumuliatorius arti išsikrovimo ribos, patartina nevažiuoti tiesiai į atokią vietovę, kurioje yra tik viena vieša įkrovimo stotelė. Ką daryti, jei tas įkroviklis neveikia? Turėdami atsarginį planą, pavyzdžiui, pažįstamų, kurie gali leisti per naktį prisijungti prie kištukinio lizdo savo garaže, galite atskirti sėkmingą ir įsimintiną kelionę nuo tos, kurią verčiau pamiršti.

Taip pat rekomenduojame perskaityti: Dešimt būdų, kaip padidinti elektromobilio nuvažiuojamą atstumą.

Jeigu turite naudingų patarimų, kuriuos norėtumėte, kad pridėtume į šį sąrašą, tai rašykite juos į komentarus žemiau.

5/5 - 1 balsas(-ai)

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button