Neblaivaus BMW vairuotojo gaudynės naktį baigėsi sulaikymu (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivaus BMW vairuotojo gaudynės naktį baigėsi sulaikymu (video)

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie neblaivaus BMW vairuotojo gaudynės naktį, kurios baigėsi sulaikymu. Net ir sustabdžius vairuotojo automobilį, jis atsisakė iš jo išlipti ir neatidarė durų, todėl pareigūnams teko išdaužti transporto priemonės langą.

Šiąnakt Kaune dideliu greičiu nuo pareigūnų sprukęs vairuotojas buvo sulaikytas. Pareigūnai džiaugiasi, kad išvengta skaudžių nelaimių – nei gyventojai, nei vairuotojas nenukentėjo.

Šiąnakt, apie 02.00 val. nakties, sulaukę pranešimo apie Kaune, Kalniečių g., konfliktuojančius galimai neblaivius asmenis, pareigūnai vyko į įvykio vietą, kuomet pastebėjo iš nurodyto adreso išvažiuojantį „BMW“ automobilį ir pradėjo jį stabdyti Dovydaičio g. Automobilio vairuotojas ne tik nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, tačiau, padidinęs greitį, ėmė sprukti nuo jų.

Galiausiai, prisijungus ne vienam Kauno apskrities policijos ekipažui, bėglys buvo užblokuotas ir sulaikytas Linkuvos g. ir Apuolės g. sankryžoje, Kaune. Vairuotojas atsisakė išlipti, pareigūnams neatidarė transporto priemonės durų, todėl teko išdaužti automobilio lango stiklą – durelės buvo atidarytos, o vairavęs asmuo ištrauktas. Nuo dvidešimtmečio teisės vairuoti neturinčio vairuotojo sklido alkoholio kvapas, o ir patikrinus alkotesteriu, šis patvirtino alkoholio vartojimo faktą – jaunam vyrui nustatytas 1,43 prom. girtumas.

Skaityti  Pareigūnas ne darbo metu iš eismo eliminavo du neblaivius vairuotojus (video)

Po apklausos vyras paleistas, automobilis nutransportuotas. Surinkta medžiaga perduota Kelių policijos valdybos pareigūnams tolimesniam tyrimui – jie vertins ne tik tai, kad vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti, vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės vairuoti bei tai darė neblaivus, bet ir taip pat, kokias dar Kelių eismo taisykles pažeidė, sprukdamas nuo pareigūno Kauno gatvėmis.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button