Avarija Vilniuje: taksi susidūrė su autobusu. Nukentėję išgabenti į ligoninę. - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: taksi susidūrė su autobusu. Nukentėję išgabenti į ligoninę.

Vilniuje, Minties ir Žirmūnų gatvių sankryžoje nutiko avarija, kurioje Toyota Prius markės taksi automobilis susidūrė su autobusu. Autobuso vairuotojas teigia, jog važiavo degant žaliam šviesoforo signalui.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 23:40 Žirmūnuose prie Šilo tilto esančioje sankryžoje susidūrė taksi automobilis ir autobusas. Toyota Prius markės taksi automobilis važiavo nuo Šilo tilto pusės, o autobusas važiavo nuo Žirmūnų pusės link centro.

Autobuso vairuotojas, kuris specialiu reisu vežė namo darbą baigusius autobusų vairuotojus teigia, jog važiavo degant žaliam šviesoforo signalui. Autobuso vairuotojo teigimu taksi vairuotojas išlėkė į sankryžą nuo Šilo tilto pusės ir tada autobusas rėžėsi į taksį automobilį ir jį apsuko. Autobusu važiavę žmonės nenukentėjo.

Avarija Vilniuje: taksi susidūrė su autobusu. Nukentėję išgabenti į ligoninę.
Po avarijos apgadintas autobusas. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Taksi automobilyje kartu su vairuotoju važiavo du keleiviai. Stipriai apgadintame automobilyje vairuotojas ir vienas iš keleivių buvo įkalinti, o antrasis keleivis sugebėjo išsivaduoti iš sumaitoto automobilio ir vaikštinėjo aplink jį, kol atvyko specialiųjų tarnybų darbuotojai.

Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, jog abu keleiviai nepatyrė smarkių sužalojimų, o taksi vairuotojas buvo smarkiai sužalotas. Po avarijos jis atsidūrė priekinėje keleivio vietoje, o jo kojos buvo prispaustos.

Gelbėtojai ištraukė iš sumaitoto taksi automobilio įkalintus vairuotoją ir keleivį. Visi trys taksi automobilyje važiavę asmenys buvo išgabenti į ligoninę.

Avarijos aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button