Prie Vilniaus „AKROPOLIO“ automobiliai slydo nuo kalno ir trankėsi vienas į kitą (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Prie Vilniaus „AKROPOLIO“ automobiliai slydo nuo kalno ir trankėsi vienas į kitą (video)

Pirmadienį Vilniuje esant blogoms oro sąlygoms mūsų informacijos kanale Reidas Vilniuje buvo pranešama apie įvairius eismo įvykius, kurie nutiko dėl slidžios kelio dangos.

Vienas po kito Reidas Official bendruomenės nariai dalinosi pranešimais apie pavojingus ir slidžius kelio ruožus, kurių vertėtu vengti.

Vakare apie 21:00 val., informacijos kanale pasirodė pranešimas apie eismo įvykį prie PC „AKROPOLIS“. Čia dėl slidaus kelio automobiliai važiuodami nuo kalno negalėjo sustoti ir tiesiog slydo per ledą į apačią.

Vienas iš vairuotojų nesuvaldė savo automobilio, kurį išsinuomavo iš įmonės „Citybee“. Slysdamas nuo kalno vairuotojas nesusitvarkė su automobilio valdymu dėl slidžios kelio dangos, jį apsuko ir jis trenkėsi į kelio ženklą.

Sekantis važiavo „VW Golf“ markės automobilis, kurio vairuotojas dėl slidžios kelio dangos taip pat nesusitvarkė su automobilio valdymu ir slysdamas nuo kalno atsitrenkė į kelią užblokavusį „Citybee“ įmonei priklausantį automobilį.

Vairuotojas iš „VW Golf“ automobilio pasidalino vaizdo įrašu iš savo video registratoriaus, kuriame yra užfiksuotas eismo įvykis.

Norite ir Jūs pasidalinti vaizdo įrašu iš savo vaizdo registratoriaus?

Prisijunkite prie mūsų Facebook grupės Video iš vaizdo registratoriaus arba susisiekite su mumis kontaktų formoje arba per socialinius tinklus.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button