Vilniuje girtas „Volkswagen“ vairuotojas pavogtu automobiliu sukėlė eismo įvykį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje girtas „Volkswagen“ vairuotojas pavogtu automobiliu sukėlė eismo įvykį

Antradienį Vilniuje buvo pranešta apie neblaivaus „Volkswagen“ vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Vėliau paaiškėjo, jog automobilis, kuriuo važiavo neblaivūs asmenys yra paimtas be savininko žinios.

Apie eismo įvykį 13.09 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš bendruomenės narių. Vyras pasidalino nuotraukas iš įvykio vietos.

Pranešimas apie sukeltą eismo įvykį Dariaus ir Girėno g. specialiosios tarnybos gavo per pietus. Buvo pranešta, jog „Volkswagen“ markės automobilis susidūrė su „Škoda“ markės automobiliu. Į įvykio vietą išskubėjo medikai ir policijos pareigūnai.

Pirminiais duomenimis avariją sukėlė „Volkswagen“ markės automobilio vairuotojas. Policijos pareigūnams atvykus į vietą, jie paprašė šiame automobilyje buvusių asmenų „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog abu asmenys yra girti. Pirminiais duomenimis abu „pripūtė“ virš 1,5 promilės, o tai reiškia sunkų girtumą.

Vieną iš dviejų „Volkswagen“ automobilyje buvusių vyrų dėl patirtų sužalojimų medikai išgabeno į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis rimtų sužalojimų jis išvengė.

Šiuo metu nėra aišku kuris iš „Volkswagen“ automobilyje buvusių asmenų vairavo automobilį ir sukėlė avariją, tai išsiaiškinti turės policijos pareigūnai.

Kiek vėliau paaiškėjo, jog automobilis nepriklauso nei vienam iš neblaivių asmenų. Transporto priemonė buvo paimta Šalčininkuose be savininko žinios. Girti vyrai nusprendė pasivažinėti po Vilnių.

Policijos pareigūnams išaiškinus automobilio vairuotoją jam grės baudžiamoji atsakomybė už transporto priemonės vairavimą išgėrus. Taip pat galimai vairuotojas turės atsakyti už be savininko žinios paimtą ir sudaužytą transporto priemonę.

Daugiau apie baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus galite sužinoti spustelėję ant šios nuorodos.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button