Vilniuje vilkikas prispaudė žmogų - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje vilkikas prispaudė žmogų

Antradienį Vilniuje nutiko incidentas, kurio metu vilkikas prispaudė iš galo stovėjusi ir iš savo transporto priemonės išlipusį žmogų.

Įvykis nutiko apie 10:00 val., netoli Liepkalnio gatvės. Vilkiko vairuotojas buvo sustojęs ant kelio, nes pradėjo slysti ant slidžios kelio dangos ir negalėjo pravažiuoti toliau.

Tuo metu paskui vilkiką atvažiavo mikroautobusas, kurio vairuotojas pastebėjo stovintį vilkiką ir sustojo jam iš galo. Kol vilkikas stovėjo vietoje, tai mikroautobuso vairuotojas sugalvojo išlipti iš automobilio, kad nusivalytų savo transporto priemonės langus.

Vilkiko vairuotojas tuo metu pradėjo judėti atgal, nes dėl slidžios kelio dangos negalėjo važiuoti į priekį, bet jis nepastebėjo, kad iš galo stovi mikroautobusas, kurio vairuotojas išlipęs iš automobilio valo priekinį transporto priemonės langą.

Važiuodamas atgal vilkiko vairuotojas prispaudė mikroautobuso vairuotoją tarp savo transporto priemonės ir mikroautobuso. Prispaustas žmogus galimai patyrė sužalojimų, medikams jis skundėsi kojos skausmu. Vilkikas žmogų prispaudė gana smarkiai, nes net sulinko mikroautobuso variklio dangtis ir sulūžo priekinės grotelės.

Įlenktas mikroautobuso variklio dangtis
Įlenktas mikroautobuso variklio dangtis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Prispaustas mikroautobuso vairuotojas buvo išvežtas į ligoninę.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Šaltinis
Hibridinis paparacas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button