Alytaus kriminalistai sandėlyje rado vilkiką, o jame virš 124 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių - Reidas Official
Kriminalai

Alytaus kriminalistai sandėlyje rado vilkiką, o jame virš 124 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Kovo 21 d., pirmadienį buvo pranešta apie sėkmingą Alytaus kriminalistų operaciją, kurios metu buvo surasta didelis kiekis kontrabandinių cigarečių.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai rado, paėmė ir neleido į rinką pasklisti daugiau kaip 124 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Turėdami informacijos, kad Alytaus rajone, Pivašiūnų seniūnijoje esančiame sandėlyje, „šešėlinei rinkai“ gali būti ruošiamas kontrabandinių cigarečių krovinys, kriminalistai, kovo 18 dieną, patikrino minėtą vietovę. Paaiškėjo, kad statybų ir gerbūvio darbų paslaugas teikiančios įmonės patalpose įrengtas didžiulis kontrabandinių rūkalų sandėlis.

Sandėlio viduje, pareigūnai aptiko vilkiką „DAF“ su puspriekabe, kurios viduje rastas nelegalus krovinys – 124 450 pakelių įvairių rūšių cigarečių, žymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Nelegalaus krovinio vertė siekia pusę milijono eurų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, įtarimas pareikštas Alytaus rajono gyventojui (g. 1986 m.). Asmuo policijos pareigūnams žinomas dėl praeityje vykdytos tokio pat pobūdžio veiklos. Ne kartą teistas Lietuvoje ir užsienyje.

Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už šią nusikalstamą veiką, Įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki 8 metų.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. Kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button