Antradienį vagišiai nusitaikė į šešis „BMW“ markės automobilius - Reidas Official
Kriminalai

Antradienį vagišiai nusitaikė į šešis „BMW“ markės automobilius

Kovo 1 d., antradienį Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai gavo pranešimus apie vagystes iš šešių „BMW“ markės automobilių savininkų.

Apie 05.11 val. Liepojos g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir bandyta pavogti vairą. Žala – apie 1200 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 06.40 val. Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW 5 vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – 1300 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 08.25 val. Veterinarijos g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas  automobilio BMW dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – tikslinama.  Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 08.30 val. Statybininkų pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad  yra išdaužtas įmonei priklausančio automobilio BMW lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – tikslinama.  Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 10.00 val. Kretingos g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas. Žala – 1000 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Kovo 2 d. apie 02.17 val. Gargžduose, Vasario 16-osios g., pastebėta, kad yra  išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala –  apie 1000 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Kovo 1 d. apie 7 val. 30 min. Vilniuje, M. Mažvydo g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“. Nuostolis – 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button