Autoserviso teritorijoje rastas automobilis su kontrabandinėmis cigaretėmis ir pasieniečių atributika
Kriminalai

Autoserviso teritorijoje rastas automobilis su kontrabandinėmis cigaretėmis ir pasieniečių atributika

Lietuvos policija pranešė apie rastą automobilį autoserviso teritorijoje su kontrabandiniais rūkalais ir lipdukais su Valstybės sienos apsaugos tarnybos logotipais tvirtinimui ant automobilio.

Automobilyje „Mitsubishi Pajero“ rasta kontrabandinių rūkalų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d.). Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK pareigūnai, siekdami mažinti šešėlinės ekonomikos apraiškas ir reaguodami į gyventojų pranešimus, rugpjūčio 28 d. atliko policinę priemonę Eišiškių m.

Atokioje miesto gatvelėje esančio autoserviso teritorijoje rastas automobilis ,,Mitsubishi Pajero“, kurio salone buvo laikomas didelis kiekis kontrabandinių rūkalų. Būtent tokio modelio ir spalvos automobilį eksploatuoja valstybės sienos apsaugos pareigūnai ‒ jame buvo įrengtas mėlynos spalvos švyturėlis, o, esant reikalui, buvo naudojama ir pasieniečių atributika. Automobilyje ir autoserviso teritorijoje buvo rasti lipdukai su Valstybės sienos apsaugos tarnybos logotipais tvirtinimui ant automobilio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d. Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Skaityti  Sprukdamas nuo pareigūnų bandė atsikratyti įkalčiais
Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button