Jaunuolio vairuojamame automobilyje rasta galimai marihuanos (video)
Kriminalai

Jaunuolio vairuojamame automobilyje rasta galimai marihuanos (video)

Trakų rajone Lentvaryje rasta įtariama narkotinių medžiagų. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 5 d. apie 13 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, vykdydami policinę vairuotojų blaivumo kontrolės priemonę, Lentvaryje, Tiškevičių g., patikrinti sustabdė VW markės automobilį.

22-ejų metų amžiaus vairuotojas buvo labai įsitempęs. Pareigūnas, pastebėjęs salone metalinę dėžutę, paklausė, kas joje. Jaunuolis atsakė, kad „žolė“. Patikrinus dėžutę, buvo rasta ir paimta dešimt gniužulų, įtariama narkotinės medžiagos – marihuanos.

Trakų policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Į įvykio vietą buvo iškviestas ir pasitelktas darbui policijos kinologas su tarnybiniu šunimi Alfa. Įtariamasis vilnietis buvo nuvežtas į Trakų ligoninę, kur po atlikto šlapimo testo paaiškėjo, kad jis jau vartojęs marihuanos.

Vėliau buvo atlikta ir neatidėliotina krata jo gyvenamojoje vietoje – bute, Naujosios Vilnios rajone. Narkotinių medžiagų pareigūnai nerado. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam gresia ne tik baudžiamoji, bet ir administracinė atsakomybė už vairavimą apsvaigus nuo narkotinių medžiagų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button