Pirmadienį siautėję degalų vagys pridarė žmonėms nuostolių - Reidas Official
Kriminalai

Pirmadienį siautėję degalų vagys pridarė žmonėms nuostolių

Kovo 21 d., pirmadienį policijos pareigūnai sulaukė pranešimų apie vagystes. Daugiausiai pranešimų buvo sulaukta apie vagišių pasisavintus degalus.

Apie 6 val. Širvintų r., Gelvonų sen., Liukonių k., pastebėta, kad iš keturių traktorių ir kombaino pavogta dyzelinas. Nuostolis – 1 612 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Apie 6 val. 30 min. Vilniuje, Rudaminos sen., Rudaminos k., pastebėta, kad iš įmonės vilkikų ir šaldytuvo priekabos nupilta ir pavogta dyzelinas, kuro bakas su dyzelinu, 4 akumuliatoriai. Nuostolis – 4 512 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Apie 15 val. 30 min. Vilniuje, Visorių Sodų 1-oji g., pastebėta, kad pavogta automobilio „Volvo“ priekiniai žibintai, priekinės grotelės, priekiniai priešrūkiniai žibintai, priekinis bamperis, šoniniai veidrodėliai, galiniai žibintai, valdymo kompiuteris ir oro filtro dėžė su oro srauto matuokliu. Nuostolis – 1 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

8.49 val. pranešta, kad Biržuose, J. Basanavičiaus g., aptvertoje teritorijoje, iš krovininių automobilių pavogti degalai. Nuostolis – 1710 eurų.

Kovo 13 d. apie 10.38 val. Panevėžio r., Tičkūnų k., degalinėje, automobilis „Mercedes-benz“ užsipylė degalų ir išvažiavo nesumokėjęs už juos. Nuostolis – 187,90 Eur.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button