Trečiadienį Vilniuje užregistruotos vagystės ir neblaivių vairuotojų pasivažinėjimai - Reidas Official
Kriminalai

Trečiadienį Vilniuje užregistruotos vagystės ir neblaivių vairuotojų pasivažinėjimai

Gruodžio 22 d., trečiadienį, Vilniuje buvo užregistruotos vagystės iš automobilių ir neblaivių vairuotojų pasivažinėjimai.

Nuo gruodžio 21 dienos 16.00 val. iki gruodžio 22 dienos 07.30 val. Žirmūnų g., Vilniuje, iš neaptvertos, nesaugomos, vaizdo stebėjimo kameromis nestebimos automobilių stovėjimo aikštelėje stovinčio užrakinto automobilio Peugeot, priklausančio įmonei, išdaužus galinių durelių stiklą, pavogti darbo įrankiai: kuprinė su viduje esančiais atsuktuvais, replėmis, testeriu, žibintuvėliu, peiliu (įrankiai skirti elektros darbams), 3 vnt. akumuliatorinių suktukų, akumuliatorinis kampinis šlifuoklis, akumuliatorinis perforatorius su siurbliu, du akumuliatorių pakrovėjai, grąžtų rinkinys.

Turtinė žala daugiau kaip 1800 eurų.

Nuo gruodžio 21 dienos 16.00 val. iki gruodžio 22 dienos 08.00 val., Tuskulėnų g., Vilniuje, išdaužus vyrui (gim. 1989 m.) priklausančio automobilio VW langą, buvo patekta į automobilio vidų ir pavogti įvairūs statybiniai įrankiai, kurių bendrą vertė apie 3500 eur.

Gruodžio 22 dieną apie 15.54 val. Pramonės g., Vilniuje, pareigūnų stabdomas nestojo neblaivus (2.10 prom.) automobilio Audi vairuotojas (gim. 1987 m.), kuris apgadino tarnybinį automobilį, padidinęs greitį nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio į griovį.

Gruodžio 22 dieną apie 08.33 val. Dariaus ir Girėno g., Vilniuje, vairuotojas (gim. 1995 m.) vairavo automobilį Opel būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 1.76 prom. Girtumas).

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button