Naujųjų naktį eismo ribojimai ne tik tarp savivaldybių, bet ir jų viduje - Reidas Official
Saugus eismas

Naujųjų naktį eismo ribojimai ne tik tarp savivaldybių, bet ir jų viduje

Lietuvos policija trečiadienį pranešė, kad eismo ribojimai bus vykdomi ne tik tarp savivaldybių, bet ir jų viduje. Įrengti eismo kontrolės postai arba dar kitaip vadinami „blokpostai“ riboja šalies gyventojų judėjimą tarp savivaldybių, bet taip pat pareigūnai ribos judėjimą ir žmonių buvimą viešosiose erdvėse savivaldybių viduje.

Antradienį policija išplatino pranešimą, kuriame prašė visų savivaldybių neorganizuoti masinių Naujųjų metų sutikimo renginių.

Policija prašo visų šalies savivaldybių neorganizuoti masinių Naujųjų Metų sutikimo renginių, neleisti fejerverkų, užgesinti kalėdines eglutes, riboti eismą centrinių aikščių prieigose. Džiugina, kad kai kurios savivaldybės šiai iniciatyvai pritaria, tačiau yra ir tokių, kurios tai vertina skeptiškai. Policija įsipareigoja visapusiškai bendradarbiauti su savivaldybėmis ir padėti užkardyti būriavimąsi centrinėse aikštėse. Policija ragina žmones Naujuosius Metus sutikti su savo artimaisiais, namuose, susilaikyti nuo nereikalingo judėjimo į miestų centrą ar kitas savivaldybes. – policija.

Naujametinį savaitgalį ir Naujųjų metų naktį bus sustiprintos pareigūnų pajėgos. Bus pasirūpinta, kad gyventojai negalėtų taip paprastai patekti prie kiekvienos savivaldybės kalėdinių eglių ir į centrinių miesto aikščių. Taip pat bus vykdoma vairuotojų blaivumo patikrinimo kontrolė.

Primename, jog eismo ribojimai tarp savivaldybių ir jų viduje yra vykdomi nuo gruodžio 16 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Blokpostai prie įvažiavimų į miestus bus įrengti:
nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val.
nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val.
nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Aktuali informacija apie įvykius mūsų šalies keliuose

Reidas Official bendruomenės nariai kiekvieną dieną dalinasi aktualia informacija ir įvykiais iš mūsų šalies kelių. Mūsų informacijos kanaluose nariai kiekvieną dieną praneša, perspėją ir įspėja apie eismo įvykius, kamščius ar kitus svarbius įvykius keliuose. Taip pat dalinasi svarbia informacija apie blokpostus.

Visus šalies gyventojus raginame naujuosius metus ir naujametinį savaitgalį praleisti namuose jeigu neturite svarios ir neatidėliotinos priežasties išvykti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės ribų. Prieš bandydami patekti į kitą savivaldybę pasiskaitykite policijos pranešimą: „Svarbi informacija dėl eismo apribojimų ir atsakymai į klausimus“.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
Policija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button