"Tesla Model S Plaid“ ir „McLaren 765LT": galutinės 1/4 mylios lenktynės
Auto

„Tesla Model S Plaid“ ir „McLaren 765LT“: galutinės 1/4 mylios lenktynės

Kaip jau tikriausiai žinote, „Tesla Model S Plaid“ yra greičiausias kada nors pagamintas serijinis automobilis, ir jis tai nuolat įrodinėja. Stebėjome, kaip šis „Model S“ nesunkiai įveikė legendinius superautomobilius, konkuruojančius elektromobilius ir net raketinio greičio super motociklus. Štai kodėl pats metas pastatyti jį į kovą su McLaren 765LT.

Šis „McLaren“ yra galingiausias iki šiol pagamintas šio prekės ženklo automobilis LT, o Brooksas iš „DragTimes“ jį turi. Tiesą sakant, jis sako, kad visiškai naujas „Model S Plaid“ ir „McLaren 765LT“ yra du greičiausi automobiliai jo garaže, todėl „Drag“ lenktynių gerbėjai jau kurį laiką laukė šios dvikovos.

Tesla teigia, kad „Plaid“ visiškai elektrinis trijų variklių agregatas išvysto 1020 arklio galių. Jis gali įsibėgėti nuo 0 iki 60 mylių per valandą per maždaug 2 sekundes, įveikti ketvirtį mylios per maždaug 9,2 sekundės ir pasiekti maksimalų 200 mylių per valandą greitį, o jo elektrinis nuotolis siekia beveik 400 mylių.

Tuo tarpu „McLaren 765LT“ išvysto, kaip atspėjote, 765 arklio galias. Tačiau Brooksas primena, kad neseniai atlikto dinamometrinio bandymo metu jis įrodė apie 850 arklio galių. McLaren teigia, kad 765LT iki 62 mylių per valandą įsibėgėja per 2,8 sekundės, o ketvirtį mylios nuvažiuoja per 9,9 sekundės. Jo maksimalus greitis siekia 205 mylių per valandą.

Nors čia iš tiesų svarbūs tik galutiniai rezultatai, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių. Užtenka žvilgtelėti į „Plaid“ ir 765LT, kad suprastumėte, jog tai du labai skirtingi automobiliai. McLaren yra itin lengvas dviejų durų superautomobilis, sukurtas greičiui ir ne daug kam kitam.

Plaid yra labai didelis keturių durų penkių vietų šeimyninis sedanas, kuris, be abejo, sukurtas greičiui, bet taip pat yra patogus, aprūpintas naujausiomis technologijomis ir praktiškas (išskyrus kainą). Atsižvelgiant į tai, net „Plaid“ kaina (129 990 USD) yra praktiška, palyginti su „McLaren“ (358 000 USD).

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button