Antradienį eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės - Reidas Official
Eismo įvykiai

Antradienį eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės

Kovo 8-ąją, pirminiais duomenimis, 6 žmonės sužeisti 5-iuose eismo įvykiuose. Per parą – 47 eismo įvykiai.

Kovo 8 d., antradienį, pirminiais duomenimis, 6 žmonės sužeisti 5-iuose eismo įvykiuose. Nukentėjo 3 transporto priemonių vairuotojai, 2 pėstieji ir vienas keleivis. Viename įvykyje nukentėjo du asmenys.

Šiauliuose, apie 13.40 val. vairuotojas persirikiuojant nesuvaldė lengvojo automobilio „BMW“, nuvažiavo nuo kelio, nulaužė kelio ženklus ir kliudė automobilių stovėjimo aikštelėje stovėjusį pėsčiąjį bei apgadino mikroautobusą.

Neringos sav., kelyje Smiltynė–Nida, apie 16 val. automobilis išvažiuodamas iš šalutinio kelio nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Audi“ automobilio. Eismo įvykio metu abu automobiliai apgadinti nepataisomai. Sužeisti abiejų transporto priemonių vairuotojai.

Plungėje, apie 16.40 val. automobilis „BMW“ nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Opel“, automobilis „Opel“ nuo smūgio atsitrenkė į priekyje buvusį „Mercedes–Benz“ automobilį. Eismo įvykio metu nukentėjo „Opel“ keleivė, kuri buvo pristatyta į Plungės ligoninę apžiūrai.

Apie 17 val iš Jonavos ligoninės gautas pranešimas, kad kreipėsi pėsčioji (g. 2009 m.), kurią galimai eismo įvykio metu sužalojo automobilis. Aplinkybės tikslinamos.

Vilniaus rajone, vakare apie 20 val. vilkiko vairuotojas keisdamas važiavimo kryptį, persirikiuodamas, nepastebėjo greta važiuojančios lengvosios transporto priemonės ir su ja susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo lengvojo automobilio vairuotojas.

Per parą – 47 eismo įvykiai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 4 (Vilniuje – 3, Panevėžyje – 1).

Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais – 11 atvejų, nuvažiavimas nuo kelio – 5 atvejai

Pastaba. Informacija parengta pagal pirminius duomenis, įvestus į Eismo įvykių informacinę sistemą.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button