Atsitrenkęs į autobusą motociklo vairuotojas pabėgo, bet vėliau buvo surastas - Reidas Official
Eismo įvykiai

Atsitrenkęs į autobusą motociklo vairuotojas pabėgo, bet vėliau buvo surastas

Neblaivus motociklo vairuotojas padaręs avariją paliko savo transporto priemonę ir spruko per laukus.

Balandžio 28-ąją, 5.38 val., Raseinių policijos pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį.

Važiuojant keliu Viduklė-Šienlaukis-Gyliai, autobuso TEMSA vairuotojas staiga pajuto smūgį į galinę vairuojamos transporto priemonės dalį. Sustojęs ir išlipęs, jis pamatė, kad į autobuso galą atsitrenkė motociklas SUZUKI GSX600F. Motociklininkas buvo akivaizdžiai neblaivus ir bandė įkalbėti autobuso vairuotoją nekviesti policijos. Pastarajam tokio sumanymo atsisakius, eismo įvykio kaltininkas, palikęs motociklą, nuskuodė per laukus.

Tačiau susitikimo su policininkais bėgliui išvengti nepavyko. Operatyvaus ir atsakingo Raseinių policijos pareigūnų darbo dėka, vyras po kelių valandų buvo surastas savo namuose. Jam nustatytas 1,24 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad eismo įvykį sukėlęs bei iš jo pasišalinęs 28-erių motociklininkas net neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo „plieninis žirgas“ visiškai „neprižiūrėtas“ – nustatyta tvarka neįregistruotas, neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, be valstybinės techninės apžiūros.

Kodėl pabėgo iš eismo įvykio, motociklo vairuotojas paaiškinti negalėjo.

Už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus jam teks atsakyti  net pagal kelis Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button