Galimai 3310 litrų dyzelinio kuro pavogę vyrai stos prieš teismą - Reidas Official
Kriminalai

Galimai 3310 litrų dyzelinio kuro pavogę vyrai stos prieš teismą

Ilgą laiką kurą vogę vyrai stos prieš teismą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl kuro iš transporto priemonių vagysčių, kuomet įtariamieji septynis mėnesius kėsinosi į svetimų automobilių ir vilkikų kuro bakus bei galimai pasisavino daugiau nei 3310 litrų dyzelinio kuro.

Ne viena kuro vagyste įtariami 34 ir 23 metų amžiaus vyrai kėsinosi ne tik į kurą, be ir į automobiliuose ir vilkikuose esančius daiktus – įvairius darbo įrankius, mobilaus ryšio telefonus. Kartą kauniečiai pasisavino automobilį „Opel Astra“, tačiau policijos pareigūnai išaiškino vagystę dar tą pačią naktį. Vyrai jau yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau padarytas panašias nusikalstamas veikas.

Dėl šių įvykių Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariate baigtas ikiteisminis tyrimas dėl 11 nusikalstamų veikų – vagysčių ir turto sunaikinimų ar sugadinimų pagal LR BK 178 str. 1 d. ir 2 d. bei 187 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trijų metų.

Skaityti  Kaune girtas BMW vairuotojas apgadino keletą automobilių

Tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button