Patikrinimui sustabdytame automobilyje rasta naminukės, o per kratas namuose kontrabandinių cigarečių - Reidas Official
Kriminalai

Patikrinimui sustabdytame automobilyje rasta naminukės, o per kratas namuose kontrabandinių cigarečių

Šalčininkų rajono gyventojo vairuojamame automobilyje rasta apie 50 l naminukės, supilstytos į plastikinius butelius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.).

Birželio 14 d. apie 6 val. kelyje Baltoji Vokė – Pagiriai – Kirtimai patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Škoda Octavia“. Paaiškėjo, kad vilnietei priklausančią transporto priemonę vairavo Šalčininkų r., Jašiūnų mstl. gyventojas (gimęs 1968 m.). Patikrinimo metu vyras patikino, kad draudžiamų daiktų neturi, tačiau, patikrinus automobilio bagažinę bei saloną, rasti polietileniniai maišai, kuriuose buvo plastikiniai buteliai su namine degtine. Iš viso automobilyje rasta apie 50 l naminės degtinės.

Atlikus kratą Jašiūnų mstl. gyventojo namuose, rastas galimai suklastotas vairuotojo pažymėjimas. Automobilio savininkės (gimusios 1972 m.) bute sostinės Šilutės g. kratos metu rasta apie 17,5 l skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, 24 butelių degtinės, nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, bei 204 pakeliai cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikoje nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Skaityti  Marijampolės kriminalistai sulaikė du vairuotojus gabenusius labai didelį kiekį kontrabandinių cigarečių

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button