Garaže nesėkmingai bandyta slėpti narkotines medžiagas - Reidas Official
Kriminalai

Garaže nesėkmingai bandyta slėpti narkotines medžiagas

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune sulaikyti 3 vyrai, kurie, kaip įtariama, neteisėtai disponavo narkotinėmis medžiagomis.

Siekdami užkardyti nusikalstamas veikas, susijusias su narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimu, ir dirbdami viename iš ikiteisminių tyrimų, pradėtų šiais metais, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 00.20 val. Kaune, Taikos pr. esančiame garaže sulaikė tris vyrus (gim. 1986 m., gim. 1982 m., gim. 1989 m).

Kauno miesto ir Kauno rajono gyventojai jau yra žinomi policijos pareigūnams. Supratę, kad pakliuvo į teisėsaugos akiratį, vyrai dar bandė slėpti dalį įrodymų, tačiau nesėkmingai.

Pasitelkus tarnybinį šunį, dirbantį ieškant narkotinių medžiagų, iš viso garaže buvo rasta ir paimta, kaip įtariama, apie 350 g augalinės kilmės narkotinės medžiagos – kanapių, 10 vnt. maišelių, kuriuose galimai narkotinė psichotropinė medžiaga – amfetaminas ir 6-ias tabletes su galimai psichotropine medžiaga – MDMA.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. dviems vyrams gresia laisvės atėmimas iki 2 metų, o pagal 260 str. 1 d. vienam vyrui gresia laisvės atėmimas nuo 2 metų iki 8 metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai. 

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button