Ar automobilis gali stovėti ant susuktų ratų? Tam yra kontraindikacijų, tačiau daugelis žmonių nurodo privalumus. Kas tai yra? Pasirodo, kad šis triukas gali padėti išvengti pažeidimų ir net… nuo ratų vagystės. Patikrinkite, kaip tai veikia.
Patyrusiam vairuotojui nėra sunku pastatyti automobilį, net jei tenka „įsiterpti“ tarp dviejų šalia esančių transporto priemonių. Retkarčiais kai kurie žmonės parkuojasi pasukę ratus. Kodėl taip elgiatės ir ar apskritai turėtumėte tai daryti? Ši praktika ypač populiari Pietų Europoje, kalnų miesteliuose, stačiose gatvėse.
Ar automobilis gali stovėti ant susuktų ratų? Ne visi supranta, kodėl taip daroma
Stovėjimas ant susuktų ratų nėra tik užgaida. Jį ypač praktikuoja šiek tiek senesnių transporto priemonių savininkai, kurie nerimauja, kad įkalnėje stabdžiai „nesuveiks“ ir automobilis riedės žemyn, apgadindamas viską, kas pasitaikys jo kelyje.
Neapsimetinėkime – tai mažai tikėtina, nes prieš tai viskas veikė puikiai, tačiau kai kurie žmonės tada jaučiasi daug saugiau. Jei ratai nukreipti į bordiūrą, automobilis slysta labai nežymiai ir tikriausiai tiesiog sustos prie bordiūro. Pasirodo, yra dar viena priežastis, kodėl vairuotojai taip elgiasi. Tačiau verta nepamiršti, kad ilgalaikis stovėjimas ant susuktų ratų gali būti susijęs su trumpesniu pakabos komponentų ir vairo stiprintuvo siurblio tarnavimo laiku.
Kodėl žmonės susuka ratus automobilių stovėjimo aikštelėje? Taip siekiama apsisaugoti nuo … vagystė
Kai kurie vairuotojai mano, kad palikdami ratus pasuktus po stovėjimo aikštelėje, jie gali apsisaugoti nuo vagystės. Kaip tai veikia? Susukus ratus gali būti gerokai sunkiau juos atsukti elektriniais įrankiais ar net klasikiniu veržliarakčiu. Viskas dėl to, kad nebus įmanoma laisvai pasukti rato.